Diety-hubnutí, on-line dietní poradce
 

Alli

Alli je volně prodejný lék určený na hubnutí výrobce Glaxo SmithKline. Jeho účinky byly klinicky ověřeny. Alli blokuje účinek enzymů v trávicím systému, které rozkládají tuk.

Tím, že jsou tyto enzymy blokovány, tuk nemůže být stráven, nevstřebá se a odchází přirozenou cestou ven z těla společně se stolicí. Díky tomu přijímáte méně kalorií. Na rozdíl od jiných přípravků, které tlumí chuť k jídlu nebo ovlivňují rychlost metabolismu, efekt přípravku Alli je omezen pouze na trávicí systém (nevstřebává se do těla). Proto Alli tomu neovlivňuje funkci kardiovaskulárního systému ani mozku a nepůsobí nespavost.

Užívání a dávkování tobolek Alli

Zpravidla se užívá jedna tobolku 3x při tesně před jídlem (snídaně, oběd, večeře), při jídle nebo nejpozději 1 hodinu po jídle. Tobolky se polykají celé a zapíjejí se vodou.

Upozornění: Pokud zapomenete toboku užít, dávku vynechte a nezvyšujte následující dávku. Tobolku také můžete vynechat, pokud jídlo neobsahuje tuk. Vzhledem k účinku, je potřeba užívat vhodný multivitaminový přípravek, abyste zajistili přísun vitaminů rozpustných v tucích (vitaminu A, D, E a K).

Další informace:

Články na blozích:

V současné době (jaro 2014) není přípravek Alli od Glaxo SmithKline v České republice na trhu.